UABREKREACINĖ STATYBA darbo pasiūlymai

UAB “Rekreacinė statyba“ – dideli dalykai prasideda nuo mažų.

Statybos darbų ir projektų rengimo veiklą 2003 metais pradėjusi įmonė, vykdydama generalinio rangovo funkcijas, nuosekliai ir kryptingai didina atliekamų statybos ir kultūros paveldo tvarkybos darbų apimtis.

Sutelkusi dėmesį į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą ir pažangią techniką, bendrovė sėkmingai plečia savo veiklą unikalios architektūros pastatų statyboje, miestų aikščių bei parkų infrastruktūros tvarkyme. Savo jėgomis atlieka visus žemės, pamatų įrengimo, mūro ir betonavimo, stogo konstrukcijos, apdailos ir kitus statybos darbus. Specializuojasi lygaus paviršiaus akmens grindinio gamyboje ir įrengime; erozijos paveiktų šlaitų atstatyme; takų, gatvių ir aikščių pagrindų bei dangų klojime.

Didžiausias bendrovės turtas – didelę patirtį ir profesinius gebėjimus turintis kvalifikuotas, vieningas ir draugiškas kolektyvas.

Atsakingai atliekami darbai leido UAB “Rekreacinė statyba“ įgyti klientų pasitikėjimą ir pripažinimą. Šis įvertinimas skatina įmonę toliau tobulėti ir ieškoti sprendimų, kurie pranoktų klientų lūkesčius ir kurtų didesnę pridėtinę vertę.

VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centras“ išduotas kvalifikacijos atestatas UAB “Rekreacinė statyba” suteikia teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statybos, kultūros paveldo tvarkybos ir projektavimo veikla yra sertifikuota vadybos sistemos sertifikatais ISO 9001:2015; ISO 14001:2015; ISO 45001:2018.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 344

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių UABREKREACINĖ STATYBA darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau