PRIMUM ESSE KLIENTAS darbo pasiūlymai

VšĮ Mokyklų tobulinimo centras (MTC) – 20 metų aktyviai švietime veikianti nevyriausybinė organizacija, inicijuojanti ir įgyvendinanti teigiamus pokyčius švietime skatinančias veiklas www.mtc.lt.
Inovatyvią švietimo programą Lietuvoje „Renkuosi mokyti!“ www.renkuosimokyti.lt centras vykdo jau 11 metų. Programos tikslas – kurti pokyčius mokyklose ir siekti, kad kiekvienas vaikas patirtų mokymosi džiaugsmą ir sėkmę. „Renkuosi mokyti!“ yra pasaulinio tinklo „Teach for All“ www.teachforall.org narė.
Centras sėkmingai augina literatūros pažinimo programą vaikams ir paaugliams „Vaikų žemė“. Siekiame būti tokia neformaliojo ugdymo erdve, kurios edukacinės ir kultūrinės veiklos skatintų vaikus domėtis literatūra ir ją pamilti.
Kviečiame į savo komandą specialistą, galintį profesionaliai skleisti žinią apie Mokyklų tobulinimo centrą bei jo inicijuotų „Renkuosi mokyti!“ ir „Vaikų žemė“ programų svarbą bei indėlį į Lietuvos švietimą.
https://www.primumesse.lt/darbo-skelbimai/komunikacijos-koordinatorius/
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.252

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių PRIMUM ESSE KLIENTAS darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau