Dalintis
1.558
Įsiminti skelbimąSiųsti CV

Valstybinę priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą (toliau - VPGT) sudaro: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio teritoriniai struktūriniai padaliniai) bei 3 jam pavaldžios įstaigos - Bendrasis pagalbos centras, Ugniagesių gelbėtojų mokykla ir Gaisrinių tyrimų centras.
Visoje VPGT dirba beveik 3943 žmonių, iš jų – 3265 vidaus tarnybos pareigūnai, 678 valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis.

Visi įmonės darbo pasiūlymai (2)

Darbo sritis:

Mokslas, mokymai, konsultacijos, Personalo vadyba

Darbo pobūdis:

  • Kviečiame prisijungti prie valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos psichologų kolektyvo – ugniagesiams gelbėtojams teikti individualią ir grupinę psichologinę pagalbą po kritinių įvykių, vesti mokymus apie streso valdymą, veiksmingą bendravimą ir konfliktų sprendimą, pirminės emocinės paramos nukentėjusiesiems teikimą, savižudybės rizikos atpažinimą ir bendravimo su ketinančiu nusižudyti asmeniu ypatumus, vykdyti įvairias prevencines veiklas, atlikti mikroklimato tyrimus, ruošti metodinę medžiagą ir kt.
  • Darbo vieta – Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, kuriai priklauso Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų ir Visagino priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos.

Reikalavimai:

  • Turėti aukštąjį universitetinį socialinių mokslų studijų srities psichologijos krypties išsilavinimą (psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro kvalifikacinius laipsnius arba psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį baigus vientisąsias studijas arba švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka prilygintą aukštojo mokslo kvalifikaciją, arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintą kaip lygiavertę užsienyje įgytą kvalifikaciją);
  • Gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, atlikti pateiktos informacijos analizę ir rengti analitinę medžiagą, pasižymėti gerais bendravimo ir analitinio mąstymo įgūdžiais;
  • Turėti teisę vairuoti „B“ kategorijų transporto priemones.

Privalumai:

Įgyta teisė naudotis asmenybės įvertinimo metodika „Neo-Pi-R“, gebėjimas atlikti mokslinius tyrimus ar pradėtos podiplominės psichoterapijos studijos būtų privalumas.

Įmonė siūlo:

Siūlome prasmingą, kūrybišką, dinamišką darbą ir galimybę realizuoti savo profesines kompetencijas. Siūlomos pareigybės lygis – A1, pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas - nuo 7,6 (BMA dydžiais).

Skelbimas paskelbtas:2019.09.24
Skelbimas galioja iki:2019.10.24
Kontaktinis asmuo:Liepa Raškevičienė
Telefonas:8 5 271 68 73
El. paštas: su nuoroda "Psichologo darbui Panevėžio apskrityje"
Adresas:Švitrigailos g.18, Vilnius
Papildoma informacija: Gyvenimo aprašymą su motyvaciniu laišku prašome siųsti el. paštu liepa.raskeviciene@vpgt.lt su nuoroda „psichologo darbui Panevėžio apskrityje“. Atrankos pokalbis vyks Vilniuje, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente prie Vidaus reikalų ministerijos.
30sek
Siųskite CV el. paštu:
Prisekite turimą CV (.pdf, .doc, .odt formatu)
Jūsų CV dėkmingai išsiųstas darbdaviui.
Norite sužinoti ar darbdavys perskaitė Jūsų CV?
Aktyvuokite nuorodą, kurią išsiuntėme el. paštu .
Siųskite CV, esantį cv.lt portale:
Pamiršote slaptažodį?
El. paštu išsiuntėme prisijungimo instrukciją. Atlikę veiksmus, prisijunkite.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Siųsdami CV atsiųskite ir motyvacinį laišką.

Padėkite draugams rasti geresnį darbą. Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jums gali būti įdomu: 12
PERSONALO ADMINISTRAVIMO SPECIALISTĖ (-AS) Nuo 1.100 € iki 1.600 €Barbora, UAB
Atlygio vadovas (-ė) Nuo 1.400 € iki 1.900 €Vilniaus universitetas
Personalo vadovas Nuo 2.500 € iki 3.000 €PRIMUM ESSE klientas - moderni gamybos įmonė
Personalo vadovas (-ė) Nuo 3.306 €UAB "Personalo valdymo inovacijos"
Darbuotojų patirties (personalo) projektų vadovas (-ė) Nuo 1.600 € iki 2.300 €VILNIAUS BALDAI
Personalo padalinio vadovas 1.085 €Maltos ordino pagalbos tarnyba
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau