AREVITA darbo pasiūlymai

UAB "Arevita" veikla – pastatų inžinerinių sistemų instaliacija. Įmonėje susibūręs aukštos kvalifikacijos atestuotų inžinierių kolektyvas gali suprojektuoti ir įdiegti aukščiausio lygio inžinerinių sistemų sprendimus. 2010 m. veikla išplėsta - pasinaudojus Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis ir įrengus mokslinių tyrimų laboratoriją UAB "Arevita" pradėjo projektuoti ir gaminti elektronikos įrenginius.

Toks veiklų spektras leidžia darniai vystyti elektronikos ir elektrotechnikos gaminius, pritaikant juos įvairioms inžinerinėms sistemoms ir naujausiems sprendimams. Įmonėje dirba jaunas aukštos kvalifikacijos elektronikos inžinierių projektuotojų bei programuotojų kolektyvas, galintis pasiūlyti profesionalias elektronikos prietaisų projektavimo ir pagaminimo paslaugas. Įmonė įregistravusi du prekinius ženklus - LedSol ir ParkSol. LedSol prekiniu ženklu gaminamos aukštos kokybės, modernios ir ekonomiškos LED apšvietimo sistemos, o ParkSol reprezentuoja įmonės gaminamą itin pažangią automobilių palydos ir srautų valdymo sistemą.
http://arevita.com
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 794

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių AREVITA darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau